Meble stalowe

W FORINOX specjalizujemy się w produkcji różnego typu konstrukcji technicznych z najwyższej jakości stali, w tym mebli stalowych. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę włącznie z doradztwem, projektowaniem oraz montażem. Wykonujemy różnego typu konstrukcje nierdzewne, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów w zakresie ich przeznaczenia, miejsca montażu i wykończenia.

 

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też nasze meble stalowe są jedyne w swoim rodzaju – nigdzie indziej nie znajdą Państwo takiego samego umeblowania. Wykonujemy zarówno meble stalowe w stylu nowoczesnym, głównie z chromowanych elementów, ale również meble nawiązujące do stylu tradycyjnego. Dodatkowo stosujemy materiały takie jak szkło czy drewno. Naszą specjalnością są między innymi oryginalne meble z części samolotów, które na pewno zadowolą wymagających klientów szukających unikatowych pomysłów na aranżację wnętrz.

 

Jesteśmy w stanie wykonać różne meble stalowe na zamówienie, które mają wszechstronne zastosowanie – mogą być one przeznaczone do przechowywania, mogą służyć do relaksu czy też pełnić rolę dekoracyjną. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z tego, co możemy mu zaoferować – mamy nadzieję, że Państwo również będą usatysfakcjonowani z naszej obsługi. Nie boimy się nowych wyzwań!

 
W FORINOX wykonujemy meble stalowe takie jak:
  • szafy i szafki
  • regały
  • stoły
  • krzesła
  • ławy
  • biurka
  • i inne na zamówienie
 

Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują projektowanie mebli na zamówienie, ich wykonawstwo w naszym nowoczesnym zakładzie, a także dostawę i ewentualny montaż, jeżeli jest on wymagany.

 

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, dlatego też tworzone przez nas meble cechują się zarówno wysoką wytrzymałością i trwałością, jak i również estetycznym wyglądem. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w realizacji marzeń – jesteśmy otwarci na różnego rodzaju pomysły, dlatego też, jeżeli nie mogą znaleźć Państwo odpowiedniego umeblowania w sklepach, jesteśmy gotowi do jego zaprojektowania i wykonania zgodnie z życzeniami.

 
Meble stalowe - biurko - przykładowy produkt  

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupieniem mebli stalowych w naszej firmie FORINOX, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia, nawet te nietypowe. Nasi pracownicy pomogą w doborze takich rozwiązań, które spełnią Państwa wymagania pod każdym względem.

 

Oprócz produkcji mebli stalowych w naszej ofercie znajdą Państwo także inne produkty w postaci:


 

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w FORINOX!