Konstrukcje nierdzewne

W FORINOX specjalizujemy się w produkcji różnego typu konstrukcji technicznych z najwyższej jakości stali. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę włącznie z doradztwem, projektowaniem oraz montażem. Wykonujemy różnego typu konstrukcje nierdzewne, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów w zakresie ich przeznaczenia, miejsca montażu i wykończenia.

 
Konstrukcje nierdzewne - schody Forinox-1  

 

Wykonujemy między innymi poniższe konstrukcje nierdzewne:

jak:

  • balustrady, ogrodzenia i barierki różnego typu

  • schody nierdzewne

  • meble i elementy wyposażenia wnętrz

  • elementy prefabrykowane

  • wiaty, antresole, hale

  • i wiele innych według życzeń klientów

 

Stosujemy tylko sprawdzone i certyfikowane materiały, które wyróżniają się wysoką jakością – dzięki profesjonalnemu zabezpieczeniu przed korozją zachowują swoją trwałość na lata i wyglądają stale estetycznie. Zaawansowane zaplecze naszej firmy pozwala nam na produkcję różnych wariantów konstrukcji stalowych, zarówno elementów pojedynczych, jak i powtarzalnych.

 

Konstrukcje nierdzewne - wieloletnie doświadczenie

Naszym klientom zapewniamy fachową i kompleksową obsługę, która włącza także doradztwo oraz montaż. Przez cały czas dbamy o to, aby zamówione u nas konstrukcje nierdzewne spełniły wszystkie oczekiwania klientów. Podejmujemy się także zleceń nietypowych. Mieliśmy przyjemność pracować dla wielu zleceniodawców, zarówno osób prywatnych, jak i firm. Zdobyte doświadczenie spowodowało, że teraz nasza obsługa jest na najwyższym poziomie i spełnia oczekiwania nawet wymagających klientów.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi konstrukcjami nierdzewnymi.