Balustrady Nierdzewne

Przygotowujemy dla naszych klientów wysokiej jakości balustrady nierdzewne. Kładziemy nacisk na ich precyzyjne dopasowanie do konkretnego miejsca montażu oraz wytrzymałość i efektowny wygląd. Prace wykonujemy zawsze kompleksowo, począwszy od pobrania pomiarów, przez wykonanie projektu i wytworzenie produktu, a skończywszy na jego fachowym montażu. W produkcji elementów stalowych posiadamy wieloletnie doświadczenie, które jest poręką wykonania usługi sprawnie, szybko oraz profesjonalnie.

Do produkcji balustrad wykorzystujemy zawsze stal nierdzewną najlepszej jakości. Daje ona wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, nie koroduje, jest sztywna i trwała, zachowując takie właściwości przez wiele lat. To powoduje także, że oferowane przez naszą firmę balustrady nierdzewne są bardzo wygodne i niedrogie w eksploatacji.

Balustrady nierdzewne charakteryzują się wysoką estetyką – mogą być wykonane ze stali polerowanej lub matowej, o satynowym połysku. Stosujemy zarówno wypełnienia balustrad pionowe, jak i poziome, a także inne według życzeń klientów. W naszej ofercie znajdują się balustrady ze stali nierdzewnej przeznaczone zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków – na klatki schodowe, schody zewnętrzne, balkony. Dostępne są one w szerokiej palecie profili, również mogą być według życzeń klientów uzupełnione o dodatkowe elementy – szkło czy drewno. Nasze balustrady doskonale nadają się zarówno do firm czy instytucji, jak i do domów. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć idealnie dopasowany wyrób, także w zachęcających cenach. Zawsze służymy poradami i jesteśmy otwarci na pomysły, podejmujemy się nawet nietypowych zleceń.

Swoje usługi świadczymy w szczególności na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów wykonania balustrady.

Balustrada Nierdzewna

Balustrada nierdzewna

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe (np. hale, wiaty, itp.), wykonane na indywidualne zlecenia.

min. BANTEX, ROOLS-ROYCE, DRUKPOL