Antresole stalowe

Oferujemy wysokiej jakości antresole stalowe projektowane i produkowane na zlecenie klientów. Zajmujemy się konstrukcjami stalowymi już od lat i zapewniamy zawsze profesjonalne wsparcie i doradztwo, aby wykonane przez nas wyroby spełniły wszystkie wymagania inwestorów i użytkowników.

 

Obsługujemy zarówno klientów prywatnych – wykonujemy antresole w domach, mieszkaniach i apartamentach, jak i klientów biznesowych. Wykonujemy antresole stalowe różnych typów – dzięki nim mogą Państwo powiększyć powierzchnię wewnątrz hal magazynowych, produkcyjnych czy handlowych. Antresole mogą być wyposażone w dodatkowe elementy – windy oraz schody, aby poprawić dostęp do nowej przestrzeni. Zamontowane na nich regały w wielu przypadkach pozwalają na podwojenie powierzchni bez skomplikowanych prac rozbudowy hali.

 

Nasze antresole wyróżniają się najlepszą wytrzymałością, trwałością oraz bezpieczeństwem. Stosujemy tylko solidne konstrukcje metalowe, które wykańczamy różnymi typami materiałów zgodnie z życzeniami klientów – szkłem, drewnem, malujemy proszkowo. Każda antresola jest projektowana na wymiar, aby pasowała precyzyjnie do danej przestrzeni oraz żeby zagospodarowała ją optymalnie.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę – doradzamy, projektujemy, produkujemy i montujemy antresole stalowe u naszych klientów. U nas zawsze mogą Państwo liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Wybierając naszą obsługę, mają Państwo pewność, że konstrukcja będzie wykonana profesjonalnie, szybko i w atrakcyjnej cenie!

 
 

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!